مخازن زیر پله مجموعه ی صدرا پلیمر اسپادانا از مواد اولیه ی کاملا بهداشتی ( food grade  ) تولید شده و در ابعاد و حجم های متفاوت بنابر نیاز مشتریان از 300 لیتر تا 1500 لیتر به صورت شفاف ، تک لایه اکسترود، سه لایه، چهارلایه، و هم چنین مخازن فوم دار که تا 60 درصد ذخیره ی آب را از یخ زدگی و گرم شدن عایق نگه می دارند و اختلاف قیمت اندکی با مخازن سه لایه دارند و بهترین گزینه ی انتخابی جهت مناطق سردسیر و گرمسیر می باشند، تولید می گردند.

این تانکرها برای قرار داده شدن در فضای خالی زیر راه پله طراحی و تولید شده که با داشتن شکل هندسی خاص مانع از تغییر شکل و شکم دادن مخزن می شوند. لازم به ذکر است که مجموعه ی صدراپلیمر اسپادانا تنها دارنده ی قالب های کاملا استیل برای منابع آب پلی اتیلن می باشد که در نتیجه مخازن آب تولید شده دارای ظاهری براق و صیقلی هستند ضمن اینکه لیتراژ واقعی کلیه ی مخازن آب مجموعه ی صدراپلیمر اسپادانا از لیتراژ اسمی و نوشته شده بر روی مخزن بیشتر است. 

کاربرد منبع پلی اتیلن زیر پله معمولا برای ذخیره و نگهداری آب شرب و آب آتش نشانی می باشد.

 

مزیت مخازن پلی اتیلن زیر پله  :

• نصب آن ها سریع و راحت می باشد .

• ضد بو و ضد جلبک بودن 

• قابلیت حمل و نقل آسان 

• کاملا یک پارچه و بدون درز هستند  .

• دارای ابعاد معقول و مناسب بطوریکه در اغلب فضاهای زیر پله جای میگیرد.   

• دارای درب مشکی جهت جلوگیری ازعبور نور خورشید 

• دارای سوپاپ اطمینان ( ونت )

• حک بودن تاریخ تولید و لیتراژ بر روی بدنه محصول 

 

 نکته ی مهم درخصوص انتخاب مخزن زیرپله: 

قبل از خرید تانک زیر پله ای، عرض درب ورودی منزل، عرض ورودی راهروی زیرزمین یا درب ورودی آن و اینکه آیا امکان چرخش منبع آب برای قراردادن در محل مورد نظر وجود دارد یا نه، باید بطور کامل بررسی شود. 

  

 

                                   

 

تمامی مخازن تولید شده در مجموعه صدرا پلیمر اسپادانا از مواد HD3840UA که مورد تایید سازمان جهانی غذا و دارو (FDA  )، سازمان استاندارد ملی ایران، و همچنین دارای پروانه ساخت بهداشت ( سیب سلامت ) می باشد، تهیه و تولید می گردد.

مخازن این مجموعه دارای دستور العمل نصب همراه با گارانتی 101 ماهه و 50 سال خدمات پس فروش به مشتریان ارائه می گردد. 

 

جهت مطالعه ابعاد، لیتراژ و ثبت خرید به مخازن زیر پله در قسمت فروشگاه مراجعه کنید .