مخازن افقی مجموعه ی صدرا پلیمراسپادانا از مواد اولیه ی کاملا بهداشتی ( food grade  ) تولید شده و در ابعاد و حجم های متفاوت بنابر نیاز مشتریان از 50 لیتر تا 10000 لیتر به صورت شفاف، تک لایه اکسترود، دولایه، سه لایه، چهارلایه، پنج لایه، و هم چنین مخازن فوم دار و سوپر فوم که تا 60 درصد ذخیره ی آب را از یخ زدگی و گرم شدن عایق نگه می دارند و اختلاف قیمت اندکی با مخازن سه لایه دارند و بهترین گزینه ی انتخابی جهت مناطق سردسیر و گرمسیر می باشند، تولید می گردند. 

تمای مخازن این مجموعه برای ذخیره و نگهداری آب شرب، آب آتش نشانی، مواد غذایی، انواع مواد شیمیایی و مشتقات نفتی مورد استفاده قرار میگیرند. 

طراحی قالب مخازن افقی مجموعه ی صدرا پلیمر اسپادانا بصورتی می باشد که امکان نصب اتصال ورودی و فلوتر (شناور) در کنار درب مخزن نیز وجود دارد که این مزیتی جهت استفاده از حداکثر ظرفیت مخزن می باشد. لازم به ذکر است که مجموعه ی صدراپلیمر اسپادانا تنها دارنده ی قالب های کاملا استیل برای مخازن آب پلی اتیلن می باشد که در نتیجه مخازن آب تولید شده دارای ظاهری براق و صیقلی هستند. مخازن خوابیده ( افقی) بطور معمول جهت پشت بام منازل و همچنین در فضاهایی با محدودیت ارتفاع بیشترین کاربرد را دارا هستند . 

از ویژگی های این مخازن میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

- ضد بو و ضد جلبک بودن 

- نصب سریع و آسان 

- قابلیت حمل و نقل آسان 

- تبادل حرارتی نسبتا پایین 

- دارای سوپاپ اطمینان ( ونت )

- دارای تنوع در ابعاد و لیتراژهای مختلف 

- مقاوم در برابر مواد شیمیایی ومواد قلیایی 

- تولید به صورت کاملا یک پارچه و بدون درز

- حک بودن تاریخ تولید و لیتراژ بر روی بدنه محصول 

- دارای درب مشکی جهت جلوگیری از عبور نور خورشید 

- قیمت مناسب و سبک تر بودن نسبت به مخازن فلزی ( آهنی گالوانیزه و استیل ) 

- دو درب بودن مخازن در لیتراژهای بالا جهت دسترسی آسان و راحت برای بازدید دوره ای شناور 

 

                                                             

تمامی مخازن تولید شده در مجموعه صدرا پلیمر اسپادانا از مواد HD3840UA که مورد تایید سازمان جهانی غذا و دارو ( FDA )، سازمان استاندارد ملی ایران، و همچنین دارای پروانه ساخت بهداشت ( سیب سلامت ) می باشد، تهیه و تولید می گردد.

 مخازن این مجموعه  دارای دستور العمل نصب، همراه با گارانتی 101 ماهه و 50 سال خدمات پس فروش به مشتریان ارائه می گردد. 

جهت ثبت خرید به مخازن افقی  قسمت فروشگاه مراجعه کنید .